چاپ کتاب با تیراژ کم با کمترین هزینه

انتشار 11 بهمن 1399
مطالعه 3 دقیقه

چاپ کتاب با تیراژ کم با کمترین هزینه . اگر به دنبال چاپ کتاب در تیراژ کم در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه هستید میتوانید همین حالا از طریق موسسه آرمان اقدام نمایید. بهترین راه برای تقویت رزومه دکتری چاپ کتاب تالیفی و تبدیل پایان نامه به کتاب و ترجمه کتابهای خارجی جدید می باشد.بیشترین امتیاز را با چاپ کتاب در مصاحبه دکتری کسب نمایید.

چاپ کتاب با تیراژ کم با کمترین هزینه

چاپ کتاب با تیراژ کم با کمترین هزینه

چاپ کتاب چه به صورت کتابهای تالیفی و چه به صورت ترجمه کتابهای خارجی همواره از مواردی بوده که علاوه بر ارائه دانش و طرز فکر و قدرت نوشتاری و  سطح ترجمه شخص، باعث شناخت بیشتر وی در درجات عالی می گردد. چاپ کتاب همواره برای تمامی دوران چه در مقطع دانشجویی و چه استادی می تواند یک نقطه قوت باشد. پس اگر به دنبال رسیدن به این درجه علمی در بین افراد دیگر هستید، تنها کافیست فایل تالیف شده و یا درخواست خود برای ترجمه کتابهای خارجی را برای کارشناسان موسسه آرمان ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه و با تیراژ مد نظرتان کتاب خود را به چاپ برسانید. 

اگر به دنبال چاپ کتاب خود هستید باید آشنایی کامل با تمامی مراحل انجام آن را داشته باشید که این می تواند برای شما کاری زمانبر و سخت باشد اما شما می توانید تنها با سپردن فایل خود به موسسه آرمان، فایل چاپ شده کتابتان را در بازه زمانی یک ماه  درب منزلتان تحویل بگیرید.

موسسه آرمان با داشتن تیمی حرفه ای در زمینه چاپ کتاب های تالیفی و ترجمه شده تمامی مراحل لازم اعم از ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد و اخذ فیپا و شابک و در نهایت ثبت در کتابخانه ملی را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهد. 

تصویر

ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی 

کتابهای زیادی با محتوای عالی در رشته های مختلف در سراسر دنیا نوشته شده است که می تواند اطلاعات خیلی خوبی را به خوانندگان انتقال دهد. ترجمه این نوع کتابها می تواند به بالا بردن دانش و سطح آگاهی و فرهنگی دیگر کشورها و زبانها کمک کند. برای اینکه کتابی را برای ترجمه انتخاب نمایید در ابتدا باید انگیزه و هدف و علایق خود را مشخص نمایید. این کار باعث می شود راحت تر کتاب مد نظر خود را انتخاب نمایید. 

شرایط و مراحل معرفی و چاپ کتب جدید النشر 

در ابتدا می توانید درخواستی همراه با مشخص کردن حوزه ی تخصصی و رشته ی تحصیلی تان را به همراه تعداد صفحات درخواستی کتاب و سال انتشار آن برای کارشناسان موسسه ارسال نمایید. بعد از توافق اولیه، مقدار هزینه ای مشخص از شما دریافت و کارشناس مربوطه، با بررسی رشته، تخصص، تعداد صفحات درخواستی و سال انتشار کتاب، 3 الی 4 کتاب را خدمتتان معرفی می کند و شما نیز با بررسی کتاب ها، یکی از آنها را انتخاب و به کارشناس اعلام می کند. پس از تایید فایل کتاب از سمت شما،  هزینه و زمان دقیق ترجمه را با توجه به تعداد صفحات کتاب و تخصص متن محاسبه کرده و به اطلاع میرسانیم. در مرحله بعد هزینه ی ترجمه پرداخت بنا به شرایط به صورت اقساط و یا یکجا از شما دریافت خواهد شد. در نهایت کتاب ترجمه شده با نام خودتان به چاپ میرسد و در موعد مقرر تحویل او میگردد.

در نظر داشته باشید شما می توانید قبل از شروع ترجمه، مترجم مد نظر خود را از بین مترجمان پیشنهادی موسسه و براساس نمونه ترجمه های ارسالی انتخاب نمایید.

هزینه و زمان ترجمه کتاب

باتوجه به اینکه اساس برآورد هزینه جهت ترجمه کتاب، تعداد کلمات فایل و رشته تخصصی کتاب و همچنین سطح انتخابی شما جهت ترجمه (فوق تخصصی، تخصصی و دانشجویی) بستگی دارد به همین خاطر نمی توان برای آن هزینه دقیقی را اعلام کرد. همینطور در رابطه با زمان تحویل نیز در ابتدا باید تعداد کلمات فایل بررسی و با توجه به حجم آن زمان دقیق تحویل نیز خدمتتان اعلام شود. 

مراحل چاپ کتاب در موسسه آرمانتصویر

  1. ارسال فایل کتاب تالیفی و ترجمه شده و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
  2. تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما
  3. صفحه آرایی کتاب در قالب استاندارد
  4. ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر
  5. اخذ فیپا 
  6. طراحی جلد کتاب 
  7. چاپ کتاب و ارسال به درب منزل
  8. هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ نیز براساس تعداد صفحات کتاب و درخواست شما نسبت به تیراژ مد نظر دارد. به همین خاطر تا زمانی که این اطلاعات در دست نباشد نمی توان هزینه دقیقی را برای آن اعلام داشت که البته هزینه چاپ کتاب در دو بخش از شما دریافت خواهد شد. زمان معمول برای چاپ بین 25 الی 40 روز می باشد، اما در برخی موضوعات ممکن است با توجه به اخذ فیپا این زمان کمی متغییر و طولانی تر باشد.

برای شروع می توانید همین حالا از طریق ثبت سفارش و یا راههای ارتباطی درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته شود.

* تا خط پایان با شما هستیم *

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان