چاپ اورژانسی مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

انتشار 18 شهریور 1399
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقاله در نشریات مختلف کمک می کند تا همه دوستداران علم بتوانند از این تجربیات برای پژوهش های خود و یا تکمیل اطلاعات علمی شان استفاده نمایند.

چاپ اورژانسی مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

شیوه اعتبار سنجی مجلات علمی

همواره پایگاههای رسمی وجود دارند که به صورت سالانه و یا در بازه زمانی مشخصی یک سری مجلات را در لیست مورد تایید قرار می دهند و برخی از مجلات را نیز از لیست خارج می کنند. روش کار به این شکل می باشد که پایگاه مربوط مقالات علمی مجلات را اعتبار سنجی و بررسی می کنند و در صورتی که مجله ای از لحاظ علمی دارای مقالات ضعیف باشد و یا امتیاز پایینی را دریافت نماید آن مجله را جز مجلات نامعتبر دانسته و اسم آن مجله را از لیست خارج خواهد کرد. مجلاتی که دارای اعتبار می باشند نیز در آن لیست باقی خواهند ماند.

لیست مجلات مورد تایید و دارای اعتبار که وزارت علوم تحقیقات و فناوری در فواصل زمانی مختلف ارائه می نماید همواره از طریق وب گاه دفتر سیاستگذاري و برنامه ریزي امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوري به آدرس http://rppc.msrt.ir منتشر می گردد. همچنین هر مجله دارای عنوان و ISSN یا همان شماره شناسه بوده که قدرت شناسایی مجله از طریق این دو ویژگی می باشد و با جستجوی این دو مورد می توانید از اعتبار مجله خود اطمینان حاصل فرمایید. 

چاپ فوری مقاله 

همانطور که می‌دانید زمان پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری آن مجله دارد، معمولا برخی از مجلات در سایت خود به آن اشاره داشته اند. نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد. پذیرش تضمینی مقاله نیز کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد

اخذ پذیرش مقاله در مجلات و یا چاپ مقاله در نشریات معتبر با توجه به رشد چشم گیر مجلات برای برخی افراد امکانپذیر نمی باشد، زیرا شما باید در ابتدا شناخت کافی نسبت به مجلات داشته باشید تا از بین مجلات موجود بتوانید مجلات معتبر و جعلی را از هم تشخیص داده تا فریب مجلات فیک را نخورید. زیرا هر شخصی که اطلاعات برای ساختن سایت را داشته باشد می تواند خیلی راحت مجلاتی را به صورت فیک و با کپی کردن از مجله اصلی به راحتی راه اندازی نماید. امروزه پیدا کردن مجله معتبر از بین مجلات زیادی که وجود دارد کار آسانی نیست و نیاز به دانش بالا برای تشخیص اصل بودن و یا جعلی بودن مجله دارد. از طرفی برخی مجلات نیز دارای داوری سخت و زمانبری می باشند که برخی از دانشجویان به دلیل کمبود زمان نیاز به پذیرش مقالات خود در مجلات معتبر و در کمترین زمان ممکن را دارند. که این نیز از جمله مواردی می باشد که با توجه به تعداد بالای نشریات، هر دانشجویی با انتخاب مجله و یا رایزنی با مجلات، آشناییت ندارد.

فرآیند اکسپ مقاله در ژورنالهای مورد تایید وزارت علوم

فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای مورد تایید وزارت علوم مراحل چندان دشواری ندارد. فقط باید این نکته را مد نظر داشته باشید که مجلات معتبر فقط مقالاتی را پذیرش می‌کنند که دارای عنوان و محتوای ناب باشند. مقالات با موضوعات و مطالب تکراری قابل تایید در این ژورنالها نمی‌باشند. 

  • ترجمه تخصصی(برای پذیرش مقاله به مجلات خارجی)
  • ویرایش فنی ادبی مقاله رفع هر گونه تشابه و یا سرقت ادبی موجود در مقالات 
  • انتخاب ژورنال معتبر برای مقاله متناسب با زمینه نگارشی مقاله و سطح علمی مقاله
  • ویرایش و فرمت بندی مقاله و تبدیل ساختار مقاله به ساختار و فرمت تعیین شده از طرف مجله
  • سابمیت مقاله به مجله مورد نظر

ما در موسسه آرمان با در دست داشتن اسامی کامل و بروز مجلات و همچنین لیست مجلات مورد تایید وزارتین و لیست نشریات جعلی و نامعتبر برای همراهی شما عزیزان در معرفی مجلات و همچنین اخذ پذیرش و چاپ در این مجلات در خدمت شما بزرگواران هستیم.

زمان و هزینه چاپ مقاله در هر یک از مجلات متفاوت می باشد و بستگی به نوع و کیفیت مجله دارد از همین رو جهت اطلاع از قیمت ها و زمان چاپ بهتر است ابتدا مجله مورد نظرتان را انتخاب نمایید و اطلاعات زمان و هزینه در مورد آن ژورنال را از کارشناس درخواست فرمایید.

 
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس آرمان
(
7 ماه پیش
)
در پاسخ به:
زمان و نحوه ی اکسپت وچاپ مقاله به چه صورت می باشد چون مقالات بنده آمادست
با سلام و عرض ادب احتراما می توانیم برای مجلات معتبر خارجی زیر 1ماه پذیرش دریافت کنیم لطفا جهت راهنمایی به ایمیل موسسه journal.arman@gmail.com درخواستتان را ارسال فرمایید تا همکاران پاسخگو باشند باتشکر
بازدیدکننده
فاطمه ساطعی
(
7 ماه پیش
)
زمان و نحوه ی اکسپت وچاپ مقاله به چه صورت می باشد چون مقالات بنده آمادست

خدمات موسسه آرمان