بهترین نوع فرمت بندی مقاله

انتشار 25 آذر 1397
مطالعه 3 دقیقه

در سابمیت مقاله به ژورنال های معتبر،یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در روند صحیح سابمیت و عدم ریجکت مقاله در بررسی سردبیر ژورنال فرمت بندی مقاله به صورت صحیح و دقیق می باشد.در کنار فرمت بندی محتوایی مقاله،فرمت بندی ساختاری مقاله نیز حائز اهمیت است که باید در انجام آن به فرمت تعیین شده از سوی ژورنال مورد نظر توجه کرد و با تسلط کامل باید انجام شود.

بهترین نوع فرمت بندی مقاله

بهترین نوع فرمت بندی مقاله 

امروزه پژوهشگران برای کسب امتیاز بیشتر برای پذیرش در مقطع دکتری و دفاع پایان نامه و رساله و افزایش سطح شغلی و تحصیلی نیازمند چاپ مقاله در مجلات معتبر دنیا می باشند که امری ساده محسوب نمی شود و باید مقالات دارای موضوعات جدید و روند صحیح و مطالب قابل انتشار باشند و همچنین باید به نحوه نگارش مقاله و چهارچوب مقاله علمی مسلط بود تا بتوان مطالب و داده ها و تحقیقات بدست آمده را در قالب مقاله پردازش کرد.در صورتی که شما مقاله ای را نگارش نکرده اید و بر نحوه نوشتن مقاله تسلط ندارید اصلا نگران نباشید ما در موسسه آرمان از پایان نامه تحصیلی شما بسته به حجم آن یک الی سه مقاله استخراج می نماییم، استخراج مقاله شما از طریق محققین کار آمد انجام خواهد شد.

پس از نگارش مقاله ، از مراحل قبل از سابمیت مقاله ، ترجمه فوق تخصصی آن است که ما در موسسه آرمان سه سطح ترجمه با بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم تا پژوهشگران گرامی بتوانند از متخصصین رشته های تحصیلی خود و دارای تخصص زبان بتوانند بهره مند شوند زیرا ترجمه صحیح و تخصصی باعث ارایه بهتر مطالب و بالا رفتن امتیاز مقاله می شود همچنین مقاله باید ویرایش ساختاری شود تا مقاله به دلیل مشکلات فنی ریجکت نشود.

یکی از دلایل مهم موثر در پذیرش مقاله، رفرنس دهی به روز مقاله می باشد، همچنین می توانیداز طریق موسسه تحقیقاتی آرمان رفرنس های خود را به روز کنید،ما در موسسه موضوع شما را به طور کامل بررسی و رفرنس های به روزی برای مقاله شما اضافه خواهیم کرد.

قبل از اقدام به سابمیت، مرحله نهایی، فرمت بندی مقاله می باشد که از مهم ترین عواملی است که انجام صحیح آن باعث میشود سابمیت شما به طور کامل انجام و به مراحل بعد از بررسی ادیتور نیز راه یابد هر مجله فرمت خاصی را برای مقالات در نظر گرفته است و داوطلبین باید قسمت مربوط به فرمت بندی مقاله را به طور کامل مطالعه نمایند و مقاله را برای ارسال به مجله مورد نظر به فرمت مخصوص آن  مجله در بیاورند. این کار برای ایجاد یکپارچگی در مجله می باشد.

اکثر مجلات در رشته های تحصیلی مختلف به فرمت یکسانی رسیده اند اما تفاوتهایی وجود دارد و  برای ارسال مقاله، باید فرمت مجله انتخابی را به خوبی شناخت.

باید توجه کنیم که مجلات در رفرنس نویسی و فرمت بندی مقاله از چه روشی استفاده میکنند و تغییرات جزیی آنها را نیز اعمال کرد، به عنوان مثال از روش APA   در رشته های انسانی بیشتر استفاده می شود که در آن روش نوشتن و چهارچوب مقاله از چکیده تا نحوه نوشتن داده ها توضیح داده شده است همچنین در سایر روش ها تمامی جزئیات ونحوه فرمت بندی به طور کامل بیان شده است که در این میان هرمجله قوانین خود را دارد و از آنها نباید غافل شد.

 موسسه تحقیقاتی آرمان با در اختیار داشتن متخصصین کار آمد و اشخاص خبره ای که بار ها مقالات خودرا در مجلات معتبر به چاپ رسانیده اند و به تمام امور فرمت بندی وسابمیت و چاپ مقاله تسلط کامل دارند، در بخش های مختلف آماده ارایه بهترین خدمات با بهترین کیفیت به پژوهشگران عزیز می باشد و فرمت بندی مقاله شما کاملا مطابق با مجله انتخابی شما خواهد بود.

ما در موسسه آرمان در تمامی حوزه ها مقاله شما را فرمت بندی می نماییم :

 _انجام فرمت بندی مقاله در رشته‌های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی

_انجام فرمت بندی مقاله در حوزه های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

_انجام فرمت بندی مقاله در رشته‌های پرستاری و مامایی

_ انجام فرمت بندی مقاله در سایر رشته‌های حوزه سلامت مانند بهداشت و آمار زیستی

– انجام فرمت بندی مقاله در رشته‌های مدیریت، اقتصاد و حسابداری

– انجام فرمت بندی مقاله در سایر رشته‌‌های علوم انسانی

– انجام فرمت بندی مقاله در تمامی رشته‌های فنی و مهندسی

– انجام فرمت بندی مقاله در رشته‌های هنر و معماری

– و فرمت بندی مقاله در تمامی حوزه‌های علمی دیگر

شما همراهان عزیز موسسه آرمان برای به ثبت رساندن سفارش خود برای فرمت بندی مقاله می توانید از طریق پلهای ارتباطی ما شامل شماره های تماس و ایمیل و تلگرام و قسمت ثبت سفارش سایت در ارتباط باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید.

افتخار موسسه تحقیقاتی آرمان اعتماد شما مشتری عزیز است.

شماره تماس کار شناسان:

اسدی_09900254935

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان