چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری 99

انتشار 18 آذر 1398
مطالعه 3 دقیقه

موسسه آرمان با داشتن بهترین و خبره ترین افراد در زمینه فرمت بندی و تبدیل پایان نامه به کتاب، ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی و چاپ آن، چاپ کتاب و ویراستاری کتاب یکی از بهترین موسسه های چاپ کتاب محسوب می شود.

چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری 99

چاپ کتاب

کتاب به مجموعه ای از صفحات و ورق های نوشته شده ای گفته می شود که  گاهی دستی و گاهی چاپ شده به یکدیگر متصل شده اند.

مزایای چاپ کتاب:

کتاب همیشه یکی از بهترین ابزارهای علم آموزی و تعلیم محسوب می شود. خیلی ها با نوشتن و تالیف کتاب توانستند آموزه ها و دانسته های خود را در اختیار عموم قرار دهند و خیلی های دیگر نیز با خواندن  این نوشته ها به علم خود بیافزایند. 

چاپ کتاب برای تمام رده های سنی و به ازای نیاز هر  سنی مفید می باشد و می توان در آن بازه زمانی از مطالعه آن پندها و نکات زیادی را کسب نمود. یکی از بهترین نمونه ها چاپ کتاب های علمی می باشد که هریک دری برای گشایش یک رمز دیگر در دامنه هستی می باشد. از منظر امتیاز پژوهشی نیز چاپ کتاب همواره یکی از آسانترین راهها برای تقدیت رزومه دانشجویان و اساتید بزرگوار می باشد. شما اگر کتاب تالیف شده و یا ترجمه شده ای دارید می توانید به راحتی و با صرف هزینه کمی آن را تبدیل به کتاب نمایید تا همه بتوانند از آموزه های شما استفاده نمایند. در نظر داشته باشید علاوه بر این چاپ کتاب (به صورت تالیفی و یا ترجمه) میتواند برای شما موجب کسب موفقیتهای بین المللی شده و یا بعنوان برگزیده کتاب سال دانشجویی و یا دانشگاهی در کشور انتخاب شوید.

چاپ کتاب یکی از راههای کسب امتیاز در مصاحبه دکتری می باشد که دانشجویان عزیز می توانند با چاپ تالیفی در زمینه تخصص خود یا تبدیل پایان نامه به کتاب و یا ترجمه کتابهای جدیدالنتشر خارجی و چاپ آن به راحتی امتیاز کامل را در این مورد اخذ نمایند. در نظر داشته باشید چاپ و یا ترجمه کتاب از مواردی می باشد که خیلی از دانشجویان به سراغ آن نمی روند و آن را کار سختی می دانند اما در واقع اینطور نیست. شما به راحتی می توانید با ارسال فایل و یا درخواست خود برای کارشناسان موسسه آرمان و در طی بازه زمانی مشخصی فایل چاپ شده کتابتان را درب منزل تحویل بگیرید.

برای انتشار این تحقیقات خیلی از نویسندگان در انتخاب انتشارات و نحوه اطمینان به ناشر دچار نگرانی هستند. موسسه آرمان با داشتن چندین سال سابقه در زمینه چاپ کتاب به عنوان یکی از بهترین موسسه های چاپ کتاب می تواند این اطمینان را به شما بدهد تا با خیالی راحت فایل های ارزشمند شما را به چاپ برساند. مادر موسسه آرمان در ابتدا فایل را از شما تحویل گرفته و سپس  تمامی مراحل مربوط به چاپ کتاب اعم از صفحه آرایی و طرحح روی جلد و دریافت شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و ثبت کتاب و نام شما در کتابخانه ملی و حتی ارسال رایگان کتابهای چاپ شده به آدرس پستی شما را به صورت تخصصی انجام می دهد.

هزینه چاپ کتاب:

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد.

موسسه آرمان در زمینه چاپ کتاب:

همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم  و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه آرمان مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات چاپ کتاب از پایان نامه، با کارشناسان موسسه آرمان از طریق شماره های ثبت شده در سایت آرمان و یا ارسال ایمیل، در ارتباط باشید.

« تا خط پایان با شما هستیم »

09900254935

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری گرایش داخلی جراحی برای تبدیل به کتاب.
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.ما می توانیم خدمات صفر تا صد تبدیل پایان نامه به کتاب را در خدمتتان باشیم.وتمامی مجوزات لازم جهت این کار توسط خود موسسه انجام می شود.برای شروع کار تنها نیاز است فایل پایان نامه خود را برای ما ارسال نمایید تا هزینه دقیق و زمان انجام کار خدمتتان اعلام شود.همکاران بنده از طریق ایمیلی که برای ما ثبت فرموده بودید خدمتتان پیام ارسال کردند..منتظر پاسخ شما برای شروع همکاری هستیم.موفق باشید.
بازدیدکننده
علی عباسی مندی
(
3 سال پیش
)
پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری گرایش داخلی جراحی برای تبدیل به کتاب.

خدمات موسسه آرمان