بلک لیست دانشگاه آزاد در شهریور 98

انتشار 9 مهر 1398
مطالعه 1 دقیقه

موسسه آرمان برای رفاه حال شما عزیزان و اطمینان از چاپ مقاله هایتان در نشریات معتبر و مطمئن به همراهی کارشناسان خبره و کارآزموده ی خود، آخریم بلک لیست دانشگاه آزاد شهریور سال 98 را جهت دانلود در اختیارتان قرار داده تا با خیال راحت به انتخاب مجله و نشریه مورد نظرتان بپردازید.

بلک لیست دانشگاه آزاد در شهریور 98

 آخرین بلک لیست مجلات و نشریات جعلی دانشگاه آزاد از سوی دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد. در همین راستا موسسه آرمان برای رفاه حال شما عزیزان و اطمینان از چاپ مقاله هایتان در نشریات معتبر و مطمئن به همراهی کارشناسان خبره و کارآزموده ی خود، آخریم بلک لیست دانشگاه آزاد شهریور سال 98 را جهت دانلود در اختیارتان قرار داده تا با خیال راحت به انتخاب مجله و نشریه مورد نظرتان بپردازید.

لازم به ذکر است که تمامی مجلات و نشریات در یک تاریخ و زمان مشخصی وارد بلاک لیست نمی شوند. ممکن است مجله یا نشریه ای سال ها اعتبار داشته و مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه آزاد بوده اما در لیست جدید منتشر شده، جزء مجلات نامعتبر قرار گرفته است. در نتیجه توصیه اکید می شود که حتما قبل از اقدام به ارسال مقالات خود به نشریات و مجلات حتما بلاک لیست فوق را مطالعه نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

موسسه بر آن است تا همواره شما عزیزان را در پذیرش و چاپ مقاله ارزنده تان در مجلات ISI, ISC, SCOPUS, PUBMED یاری رساند لذا شما بتوانید با در اختیار داشتن آخرین و جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد در 98 می توانید با اطمینان به حسن انجام کار موسسه اعتماد داشته باشید.

 
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان