استخراج تخصصی مقالات

انتشار 15 تیر 1399
مطالعه 4 دقیقه

استخراج مقاله همان خلاصه کردن پایان نامه است و هیچ گونه نگارش ، تغییر محتوا یا تغییر داده ای در مقاله انجام نمیگیرد و کیفیت مقاله استخراجی به کیفیت خود پایان نامه باز میگردد.

استخراج تخصصی مقالات

استخراج تخصصی مقالات در تمامی رشته ها

برخی دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی و تقریبا تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای دفاعیه از تز خود، پایان نامه ارائه می دهند. برخی دانشگاهها از دانشجویان انتظار تبدیل پایان نامه به مقاله را دارند تا آنها را در مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ نمایند و یا آنها را تبدیل به کتاب نمایند، که هم چاپ مقاله و هم چاپ کتاب هر دو از امتیازات پژوهشی محسوب می شوند و به دانشجویان در تقویت رزومه کمک میکنند.

پایان نامه یکی از معتبر ترین و قوی ترین اقدامات پژوهشی است که دانشجویان در طول دوره تحصیلی خود انجام میدهند به همین دلیل پایان نامه هر  شخص برای اون بسیار ارزشمند و حیاتی است. 

 

استخراج مقاله از پایان نامه 

 استخراج مقاله از پایان نامه همان خلاصه کردن پایان نامه است و هیچ گونه نگارش ، تغییر محتوا یا تغییر داده ای در مقاله انجام نمیگیرد و کیفیت مقاله استخراجی به کیفیت خود پایان نامه باز میگردد. تعداد مقالاتی که می‌توان از پایان‌نامه استخراج کرد کاملا وابسته به کیفیت پایان‌نامه می‌باشد. اگر حجم پایان‌نامه زیاد باشد و کیفیت مطالب بالا باشد می‌توان دو یا چند مقاله از آن استخراج کرد.

تصویر

ترتیب بخش های مقاله عبارتست از :

 • عنوان  مقاله
 • اسامی و افیلیشن نویسندگان
 • چکیده مقاله
 • کلمات کلیدی
 • مقدمه
 • متد ها و روش تحقیق
 • نتایج تحقیق
 • رفرنس ها

در یک مقاله باید کلیه موارد بالا از پایان‌نامه باید استخراج گردد. در حالت کلی مفهوم استخراج مقاله از پایان‌نامه استخراج مطالب و چیدن آنها در کنار هم با دقت و ظرافت می‌باشد. اعمال تغییرات در متن مقاله نیز احتمال دارد اتفاق بیفتد اما ملاک و هدف اصلی مطالب مندرج در پایان‌نامه می‌باشد. مقالات استخراج شده از پایان‌‍نامه اعتبار کافی جهت چاپ شدن مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی را دارند. 

 

استخراج مقاله در تمامی رشته ها در موسسه آرمان

با توجه به توضیحات بالا و حساس بودن استخراج مقاله از پایان نامه بهتر آن است که محقق، تسلط کافی به پایان نامه خود و جزئیات آن داشته باشد و تعداد  مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. متن مقاله باید آنقدر دقیق باشد که بتوان با خواندن آن در رابطه با پایان نامه هم ذهنیت پیدا کرد. مهم ترین قسمت بخش چکیده می باشد که ویترینی از مقاله بوده و اگر دقیق نگارش شده باشد قطعا باعث جذب مطالعه کنندگان قرار می گیرد.

تصویر

استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید. ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود. موسسه آرمان با در نظر گرفتن تمامی جوانب کار، استخراج مقاله از پایان نامه شما را بصورت حرفه ای انجام داده و موارد زیر را در نظر میگیرد.

 1. کاملا آن تایم بوده و در زمان مقرر فایل شما را تحویل می دهد.
 2. در صورت وجود هر نوع ایرادی در متن مقاله، دوباره آن را برای شما ویرایش می کند.
 3. در استخراج مقاله از پایان نامه از اصطلاحات تخصصی مربوط به هر رشته استفاده می شود و ترجمه مقاله توسط فرد متخصص در رشته شما انجام میگیرد.
 4. مجلاتی که کارشناسان ما به شما معرفی می کنند تماما جز مجلات معتبر می باشند و در هیچ بلک لیستی قرار ندارند. از طرفی کاملا متناسب با موضوع مقاله شما هستند.
 5. تمامی کارهای مربوط به ارسال مقاله به مجله، فرمت بندی مقاله، سابمیت کردن مقاله و پیگیری داوری را انجام داده و نامه پذیرش را به شما ارسال می کند.

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از موسسات مقالات دانشجویان را در مجلات فاقد اعتبار یا مجلات جعلی به چاپ می رسانند، موسسه آرمان تضمین می کند مجله ای که مقاله استخراج شده از پایان نامه در آن پذیرش و چاپ خواهد شد، جزو مجلات جعلی و فاقد اعتبار (بلک لیست) نباشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباط در تماس باشید تا شما سروران گرانقدر را یاری رسانند.

 به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، ترجمه فوق تخصصی مقالات و کتب و یا چاپ کتاب خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را در زمینه پذیرش و چاپ مقالات ارزشمندتان داشته باشیم. 

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان