استخراج مقاله از پایان ‌نامه ارشد و دکتری

انتشار 29 مهر 1399
مطالعه 3 دقیقه

استخراج مقاله از رساله دکتری استخراج مقاله از پایان‌نامه ارشد و دکتری.استحراج مقاله از پایان نامه دارای اصول خاصی می باشد که ما می توانیم به صورت تخصصی در تمامی رشته ها جهت استخراج تخصصی مقالات در خدمتتان باشیم.استخراج مقاله از تز دکتری. استخراج تخصصی مقاله.استخراج مقاله از پایان نامه لاتین.

استخراج مقاله از پایان ‌نامه ارشد و دکتری

استخراج مقاله از پایان ‌نامه ارشد و دکتری

دانشجویان دوره کارشناسی ارشد برای اخذ نمره تکمیلی و امتیاز کامل از پایان نامه شان و دانشجویان مقطع دکتری برای اخذ مجوز دفاع و فارغ التحصیلی نیازمند به چاپ رساندن مقالات استخراج شده از پایان نامه شان هستند البته خیلی از موارد دانشجویان جهت تقویت رزومه خود برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور و یا تقویت رزومه کاری خود از همین مقالات استخراج شده از پایان نامه شان استفاده می کنند. استخراج مقاله از پایان نامه دارای اصول خاصی می باشد که برای اخذ پذیرش از مجلات باید ضوابط و اصوال آن رعایت گردد. اگر استخراج به درستی انجام گیرد در نهایت نتیجه کار یک مقاله بسیار با کیفیت خواهد بود. اگر استخراج مقاله بدون در نظر گرفتن ساختار نگارشی مقالات صورت گیرد تبدیل به یک کار پژوهشی ضعیف می شود که قابلیت چاپ در هیچ یک از مجلات معتبر علمی را نخواهد داشت.

برخی از پایان نامه ها هم در مقطع ارشد و هم در دکتری به دلیل کیفیت بالا و موضوع انتخابی و نتیجه گیری آن و محتوای کامل و قوی امکان استخراج چند مقاله را نیز دارند.اگر حجم پایان‌نامه زیاد باشد و کیفیت مطالب بالا باشد می‌توان دو یا چند مقاله از آن استخراج کرد.

چگونگی استخراج مقاله استاندارد 

هدفمند بودن مقاله در اخذ پذیرش آن از مجلات بسیار اهمیت دارد.مقاله نوشته شده باید با عنوان انتخابی کاملا همخوانی داشته باشد و دارای انسجام کافی باشد. بنابراین توصیه میشود در زمان استخراج مقاله و یا نوشتن مقاله از پایان نامه حتما به استانداردهای ساختاری مقاله توجه فرمائید. یک مقاله استاندارد از نظر ساختاری شامل اجزاء زیر می باشد:

  • عنوانتصویر
  • نام نویسندگان
  • چکیده
  • کلیدواژه 
  • مقدمه
  • متدها و روش انجام شده
  • روش تحقیق
  • بحث و نتیجه گیری
  • منابع
 

استخراج تخصصی مقاله از پایان نامه

باتوجه به حساس بودن استخراج مقاله از پایان نامه بهتر آن است که شخص، تسلط کافی به پایان نامه خود و جزئیات آن داشته باشد و تعداد مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. متن مقاله باید آنقدر دقیق باشد که بتوان با خواندن آن در رابطه با پایان نامه هم ذهنیت پیدا کرد. استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید. ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود تا بهترین مقالات را از پایان نامه شما استخراج نماییم.

در نظر داشته باشید پایان نامه به هر زبانی نوشته شود در ابتدا مقاله استخراجی به همان زبان انجام شده و پس از آن با تایید شما می توان آن را به صورت ترجمه تخصصی انجام داده و به مجلات مختلف ارسال کرد.

استخراج مقاله از پایان نامه انگلیسی

همچنین ما می توانیم علاوه بر استخراج مقاله از پایان نامه فارسی از پایان نامه های به زبان لاتین نیز مقاله و یا مقالاتی را استخراج نماییم. این کار بخشی تخصصی در دپارتمان آرمان می باشد و با داشتن افرادی مسلط به رشته های تخصصی و مسلط به زبان انگلیسی انجام می شود.

تصویر

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

ما در ابتدا با بررسی فایل پایان نامه شما عناوین قایل استخراج را خدمت شما ارسال می کنیم و شما می توانید با بررسی های لازم، دستور استخراج یک و یا هر تعداد مقاله درخواستی را بفرمایید تا اقدامات لازم برای استخراج مقاله ای قوی صورت گیرد.

منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را داشته باشیم

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان