استخراج مقاله

انتشار 13 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید.ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود.

استخراج مقاله

استخراج مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. یکی از معیارهای مهم برای ارزیابی پایان نامه های دانشجویان توسط اساتید در جلسه دفاعیه، نمره پایان نامه، دو نمره پایان نامه، و یا تسویه حساب دانشگاه ها به شمار می روند و دانشجو باید بتواند مقاله یا مقاله هایی از پایان نامه خود استخراج کند و آنها را در قالب مقاله در مجلات معتبرISI ، SCOPUS ،PUBMED،ISC، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های داخلی و بین المللی پذیرش گرفته و به چاپ برساند. چرا که مطلع کردن جامعه پژوهشی از یافته های یک پایان نامه در سطح ملی و بین المللی تنها از طریق انتشار مقاله استخراج شده از پایان نامه امکان پذیر خواهد بود.

همانطور که در جریان هستید مقاله ، چکیده ای از پایان نامه می باشد به همین خاطر برای استخراج باید علم کافی به محتویات و الزامات استخراج مقاله هم داشته باشید. برای نوشتن یک مقاله خوب نیاز به یک سری اطلاعات می باشد. نگارش مقاله باعث می شود که دیگران نیز از نتایج پژوهشی ما بهره ببرند. همچنین داشتن مقالات معتبر باعث می شود تا رزومه محکم و قابل دفاعی در دوره های بعدی تحصیلی و یا ورود به یک حرفه داشته باشید.

باید دقت داشته باشید که محتوای هر مقاله باید دارای 13 گام باشد که به ترتیب عبارتند از:

گام اول_ عنوان مقاله

گام دوم_نام نویسندگان

گام سوم_چکیده مقاله

گام چهارم_کلمات کلیدی

گام پنجم_مقدمه مقاله

گام ششم_پیشینه تحقیق

گام هفتم_پیشینه پژوهش

گام هشتم_فرضیه و سوالات پژوهش

گام نهم_روش پژوهش

گام دهم_تحلیل داده ها

گام یازدهم_ نتایج و یافته های تحقیق

گام دوازدهم_بحث و نتیجه گیری

گام سیزدهم_فهرست منابع

بهتر آن است که محقق تسلط کافی به پایان نامه خود و جزئیات آن داشته باشد و تعداد  مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. زیرا استخراج تنها خلاصه پایان نامه نیست. باید آنقدر دقیق باشد که بتوان با خواندن آن در رابطه با پایان نامه هم ذهنیت پیدا کرد. مهم ترین قسمت بخش چکیده می باشد که ویترینی از مقاله بوده و اگر دقیق نگارش شده باشد قطعا باعث جذب مطالعه کنندگان قرار می گیرد.

استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید. ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود.

برای آن دسته از عزیزانی که حتی پایان نامه ندارند ما می توانیم استخراجی از چند مقاله و یا کتابی در رابطه با حوزه کاری شان نیز انجام دهیم.و با استفاده از آنها مقاله ای استخراج نماییم.

البته شایان ذکر است که تنها خدمات استخراج مقاله از پایان نامه شما صورت می گیرد و این به منزله تالیف و یا نگارش محتوا و موضوع نمی باشد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09900254935 تماس گرفته و یا درخواستتان را از طریق ایمیل journal.arman@gmail.com ارسال نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
4 سال پیش
)
در پاسخ به:
با سلام و احترام .خواستم در مورد هزینه استخراج مقاله و ترجمه آن از یک پایان نامه دکتری در رشته تربیت بدنی و همین طور هزینه و زمان مورد نیاز برای اکسپت اون در یک مجله Q1 یا Q2 بدونم.ممنون میشم به من جواب بدید. با تشکر
باسلام خدمت شما فرهیخته عزیز.هزینه استخراج مقاله از پایان نامه 180.000 تومان می باشد و هزینه ترجمه نیز بر اساس تعداد کلمات مقاله شما برآورد می گردد.مجلات نیز هزینه های مجلات نیز متفاوت است و در زمان معرفی هزینه ها به صورت کامل خدمتتان اعلام خواهد شد.کارشناس مربوط از طریق ایمیل به شما توضیحاتی را ارسال نمود لطفا ایمیلتان را بررسی فرموده تا همکاران ما بتوانند شما را همراهی نمایند.سپاس فراوان.
بازدیدکننده
نرجس جمالی
(
4 سال پیش
)
با سلام و احترام .خواستم در مورد هزینه استخراج مقاله و ترجمه آن از یک پایان نامه دکتری در رشته تربیت بدنی و همین طور هزینه و زمان مورد نیاز برای اکسپت اون در یک مجله Q1 یا Q2 بدونم.ممنون میشم به من جواب بدید. با تشکر

خدمات موسسه آرمان