انواع واریز حوالجات به اقسی نقاط جهان

انتشار 23 اسفند 1397
مطالعه 4 دقیقه

انواع واریز حوالجات به اقسی نقاط جهان با استفاده از وسترن یونیون و پی پال در موسسه آرمان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میگیرد.

انواع واریز حوالجات به اقسی نقاط جهان

گاهی پیش می آید که به علل مختلف نیازمند انتقال و واریز حوالجات دلاری به فردی در کشور دیگری هستیم. اما واریز هزینه به کشورهای دیگری مثل واریزهای معمولی نیست که از طریق بانک های داخلی انجام گیرد. برای این منظور بایستی فردی که قصد واریز پول را دارد، یک حساب بین المللی داشته باشند و یا از روش های انتقال وجه پی پال یا وسترن یونیون استفاده نماید. این روش های انتقال وجه بسیار مطمئن بوده اما بایستی از طریق موسسات قابل اعتماد انجام گیرد. 

خدمات واریز حوالجات با پی پال

Paypal یک روش ساده نقل و انتقال وجه از طریق ایمیل می باشد. شاید در ابتدا شنیدن عنوان ایمیل برای افراد نوعی نگران و اعتمادی را موجب شود اما باید گفت که پی پال با همین روش ساده انتقال وجه، به یک غول مالی در جهان مبدل شده است. با وجود رقبای زیاد و در عین حال قدرتمند همچون وسترن یونیون، پی پال توانسته است جایگاه ویژه ای در نقل و انتقالات حوالجات در اقسی نقاط جهان را به خود اختصاص دهد. پی پال خدمات ویژه ای به کاربران خود ارائه می دهد که از جمله آنها، شما میتوانید به حساب دیگران پول واریز کنید، هزینه ی امتحانات و آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس را پرداخت کنید، از فروشگاه های آنلاین این شرکت خرید کنید و به بنگاه های خیره در سراسر جهان کمک کنید. 
اما حساب پی پال فقط در کشورهایی قابل استفاده می باشد که توسط امریکا تحریم نشده باشند. متاسفانه ایران به دلیل تحریم های موجود، توانایی استفاده از این سایت پی پال را ندارد. شرکت پی پال حساسیت بسیار زیادی روی کاربران داخل ایران دارد، و قوانین سخت گیرانه ای در مورد ایران وضع نموده است و در صورت مشاهده ی هرگونه ردی از ایران و استفاده از "آی پی" آن، حساب فرد را بلوکه می کند.  اما موسسه ی آرمان برای رفاه حال شما عزیزان، آمادگی این را دارد تا پرداخت هزینه های اینترنتی ارزی شما را به وسیله پی پال با کمترین کارمزد و مطمئن ترین شیوه انجام بدهد.

خدمات واریز حوالجات با وسترن یونیون

شرکت وسترن یونیون در سال ۱۸۵۱ توسط عزرا کرنل تأسیس شد. این شرکت ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی و ارتباطی است و مقر اصلی آن در مریدین، کلرادو ایالات متحده قرار دارد. westernunion خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی را (غیر از کشورهای مورد تحریم ، ایران تحریم می باشد و هیچ نمایندگی در ایران وجود ندارد!) در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.
چگونگی ارسال وسترن یونیون : شخص فرستنده با در دست داشتن وجه پرداختی و همچنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های این شرکت رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود، نام، نام خانوادگی و نام شهر فرد گیرنده در آن گنجانده شده را پر کرده و سپس آن فرم به همراه پول را به کارگزار دفتر تحویل می دهد. سپس از کارگزار دفتر کدی بنام MTCN به وی داده می شود. فرستنده این کد را تنها و تنها در اختیار فرد گیرنده قرار می دهد و گیرنده با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد، پول را دریافت می کند. همواره این جابجایی ساعاتی به درازا می کشد.
برای ارسال حواله وسترن یونیون به اطلاعات زیر نیاز می باشد:تصویر

  • نام و نام خانوادگی گیرنده وجه ( براساس پاسپورت )
  • کشور مقصد
  • میزان و نوع ارز جهت انتقال

نکات قابل ذکر در باره وسترن یونیون :

  • ابتدا باید بدانید که کارمزدی بابت انتقال از شما دریافت می شود، به دلیل سادگی و سرعت Western union است.
  • وجه انتقالی شما، به سرعت و در چند دقیقه حواله خواهد شد.
  • در یک روز می توانید حداکثر ۵۰۰۰ دلار را انتقال دهید. 
  • توجه داشته باشید اگر گیرنده وجه ایرانی میباشد ترجیحا تا سقف ۲۵۰۰ دلار میتوانید حواله انجام دهید . 
  • پس از انجام سفارش جهت دریافت پول میبایستی کد MTCN به همراه نام فرستنده به گیرنده پول ارسال شود تا با مراجعه به شعب وسترن یونیون پول نقد را دریافت نمایند . 

ما بر آنیم تا در تمامی مراحل با به کارگیری بهترین ها در خدمت شما همراهان همیشگی باشیم. موسسه آرمان آماده ارائه خدمات واریز حوالجات دلاری به اقسی نقاط جهان می باشد. برای ثبت سفارش واریزی خود، کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن واریزی شما را انجام دهند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان