اکسپت مقاله JCR تخصصی

انتشار 1 خرداد 1397
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت مقاله در مجلات JCR از ارزش و اعتبار بسیاری برخوردار میباشد و باعث ارتقاء رزومه پژوهشگران میشود.

اکسپت مقاله JCR تخصصی

اکسپت مقاله JCR تخصصی

جی سی آر نهاد معتبری علم سنجی میباشد که جهت ابزاری برای قیاس نشریات استفاده میشود. این گزارش استنادی و مرجع در دو حیطه علوم  و علوم اجتماعی انتشار می یابد. جی سی آر نشریات علوم دارای اطلاعات بیش از هشت هزار مجله در جی سی آر نیز در مجلات علوم اجتماعی؛ دارای اطلاعات بیشتر از سه هزار می باشد. مقالات موجود در نشریات قرار گرفته در نهاد اطلاعاتی JCR بیشتر مقالات پژوهشی و مروری است. سرمقاله ها ، نامه ها ، همایش ها و کنفرانس ها اغلب در سنجش مقاله محاسبه نمی شوند. گزارش استنادی نشریات بر پایه چند معیار مورد سنجش قرار میگیرند: شاخصهای ((Cited Half – Life  Immediately index, IF)), که در حال حاضر شاخص ضریب اثربخشی (IF) از مهمترین آن‌ها برای اعتبار علمی نشریات علمی پژوهشی شمرده می‌شود.

شرایط پذیرش نشریات JCR:

نشریات JCR از نظر اعتبار در رده نشریات بسیار معتبر و دارای ((IF)) می باشند که هرچقدر ضریب اثربخشی بیشتر باشد نشان اعتبار بیشتر و همچنین سختگیری بیشتر مجله در خصوص پذیرش مقاله ها است. این نوع نشریات بیشتر برای رده های بالاتر مثل دکترا، استادان و هیئت علمی لازم می باشند ولی گاهی دانشگاهها برای رده های ارشد نیز لازم می نمایند. اخذ پذیرش مقاله از نشریه JCR بسته به کیفیت و بار علمی بالای مقاله می باشد. در واقع مجلات JCR نشریاتی هستند که به این سادگی برای مقاله ای پذیرش نمی دهند و برخلاف ادعاهای افرادی ، اشخاص یا موسسات به هیچ وجه حاضر به همکاری تضمینی با هیچ شخص نمی باشند و تنها در صورت بالا بودن بار علمی مقاله اقدام به پذیرش و انتشار می نمایند.

مزایای اکسپت مقالات JCR :

بار علمی ((جی سی آر)) اثر بسیاری در پذیرش مقاله دارد. معیار ((IF)) برای یک مقاله یا یک نویسنده تعیین نمیشود و البته تمامی رجوع شدنها به یک نشریه در محاسبات اعمال می‌ شود. از این رو دانشجویان در مقاطع تحصیلی دکترا یا کارشناسی‌ارشد، تلاش دارند تا با بالا بردن کیفیت مقالات خود و محتوای آن، مقاله خود را در یک نشریه با ایمپکت ‌فاکتور بالا چاپ بنمایند. این موضوع اعتبار نویسنده‌ی مقاله را بالا می برد. برای دسترسی به میزان (IF) یک مجله باید به سایت همان مجله مراجعه کرد. ایمپکت فاکتور از تقسیم تعداد استنادات به تعداد مقاله های چاپ شده در دو سال ماقبل بر تعداد کل مقاله های چاپ شده در فاصله زمانی دو سال قبل حاصل می شود.

اقدامات لازم در اکسپت مقالات JCR:

مجلات جی سی ار تنها مقالاتی را پذیرش و چاپ میکند که در اسکوپ آن مجله باشد و تخصصی همان رشته باشد. دانشجویان فارغ التحصیل از مقطع دکترا و اساتید برای ارتقاء درجه علمی نیازمند به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات جی سی ار میباشند .موسسه آرمان  پس از بررسی مقاله، مجلات JCR مرتبط با رشته و زمینه تخصصی به شما معرفی می نماید تا برحسب موضوع و محتوای مقاله از لیست مجلات معرفی شده برای اخذ پذیرش و چاپ انتخاب نمایید. پس از انتخاب مجله، هزینه ای برای فرمت بندی و قالب بندی مقاله ارزشمندتان دریافت و مراحل سابمیت انجام می گیرد و کارشناسان بعد فرمت دهی مکاتبه سریع با مجله مورد تاییدتان اقدام می کنند و بعد ۳ الی ۴ روز گزارش سابمیت مقاله خدمتتان تقدیم خواهد شد. فرآیند اخذ پذیرش و چاپ مقالات JCR در مجلات مختلف متفاوت میباشد.

خدمات موسسه آرمان:

  1.  ترجمه فوق تخصصی و تضمینی مقالات و کتاب
  2.  پذیرش فوری و چاپ مقاله به صورت تضمینی در مجلات مورد تایید وزارت علوم
  3.  پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی
  4.  پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس بین المللی
  5.  چاپ کتاب در تیراژ دلخواه شما
  6.  تبدیل پایان نامه به کتاب
  7.  استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه
  8.  معرفی کتاب های جدید خارجی و ترجمه و چاپ و ثبت آن با  نام شما
  9.  پرداخت انواع حوالجات دلاری و یورویی
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان