اکسپت مقاله ISC

انتشار 14 شهریور 1396
مطالعه 2 دقیقه

اکسپت مقاله ISC

اکسپت مقاله ISC

ISC   مخفف کلمات Islamic World Science Citation Center (پایگاه استنادی جهان اسلام) است. البته همانطور که مشاهده می کنید مخفف این کلمات استفاده نشده است ولی پايگاه استنادي علوم جهان اسلام خود را با ISC به جامعه علمی معرفی شده است. مجله ISC در سال 1378 با هدف نمايه سازي مجلات علمي کشورهاي اسلامي، پايش و ارزيابي آنها در جهت ايجاد شرايط لازم براي گسترش علم و توسعه علم سنجي و نظارت بر کیفیت آنها در کشورهاي اسلامي تشکيل شد است.

نوشتن و نگارش مقاله یک کار علمی و تخصصی می باشد که دانش پژوهان و دانشجویان عزیز به صورت کامل با آن آشنایی دارند. بعد از نوشتن مقالات نوبت به اکسپت و چاپ مقاله میرسد که بسیاری از پژوهشگران در چاپ مقالات دچار مشکل می‌شوند. دلیل این موضوع آن است داشتن مهارت‌های لازم برای طی کردن فرایند ارسال مقاله به مجلات و نحوه مکاتبه با آنان نقشی اساسی در اکسپت مقالات دارد. کارشناسان خبره موسسه آرمان می توانند شما را با در راه اکسپت و چاپ مقالات ISC همراهی نمایند تا شما با خیالی آسوده بتوانید اکسپت مقاله ISC خود را در مجلات معتبر و به صورت تضمینی اخذ نمایید.

ژورنال های ISC بر دو نوع می باشند:

1. مجلات ISC داخلی که در داخل کشور نمایه شده اند: این مجلات همان مجلات داخلی علمی پژوهشی هستند که در ISC نیز به اصطلاح index شده اند.

2. مجلات خارجی  ISCکه وابسته به کشورهای اسلامی هستند: این نوع مجلات انتشار آنلاین دارند و برخی نیز چاپ محلی یا منطقه ای دارد اما در هر صورت آن چیزی که به دست دانشجوی ایرانی خواهد رسید آدرس یا لینک مقاله وی می باشد که درمجله ISC  مد نظر پذیرش شده و انتشار یافته است.

مراحل اکسپت و چاپ تضمینی و فوری مقالات ISC در مجلات ISC داخلی

کل پروسه ی داوری برای مجلات علمی پژوهشی داخلی بین 3 تا 13 هفته طول خواهد کشید که قطعا تلاش خواهیم کرد در اسرع وقت این اقدام عملی شود.

بمنظور شروع پروسه برای مجلات علمی پژوهشی داخلی موسسه آرمان مبلغ 250 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت جهت حق الزحمه موسسه و ترجمه فوق تخصصی چکیده و گالری پروف دریافت می کند و مقاله برای داوری به مجله ارسال میگردد. پس از پذیرش نیز مابقی مبلغ دریافت می گردد.

باید به این نکته توجه شود که ترجمه فوق تخصصی چکیده در مقالات علمی پژوهشی داخلی نقش بسیار پررنگ و تاثیرگذاری را بر روی نتیجه داوری خواهد داشت.

 قطعا تلاش ما بر این خواهد بود که مقاله ی ارزشمند شما با رایزنی هایی که انجام خواهد شد پذیرش قطعی شود اما در صورت عدم پذیرش مبلغ واریزی بابت حق الزحمه ی موسسه به حضورتان عودت داده نخواهد شد.

مراحل اکسپت و چاپ تضمینی و فوری مقالات ISC در مجلات ISC خارجی

این نوع مجلات نیز مراحل مشابه مجلات ISC داخلی را دارا می باشند با این تفاوت که تضمینی بوده و ما کل هزینه را بعد از گرفتن اکسپت در مجله مورد نظر، از شما دریافت می نماییم.

موسسه آرمان به شما عزیزان این اطمینان را خواهد دادکه مقالات ارزشمندتان با حضور کارشناسان خبره موسسه در مجلات معتبرISC خارجی به صورت تضمینی اکسپت و چاپ خواهد شد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
5 سال پیش
)
در پاسخ به:
کارشناس بسیار محترم موسسه آرمان خواستم از شما بابت تمامی راهنمایی ها و مشاوره هایی که دادید تشکر کنم. انشاالله همیشه موفق و موید باشید. با تشکر
با سلام خدمت شما همراه آرمانی مرسی از شما بابت اعتمادتان به موسسه آرمان.با تشکر فراوان
بازدیدکننده
حمیده حسین پور
(
5 سال پیش
)
کارشناس بسیار محترم موسسه آرمان خواستم از شما بابت تمامی راهنمایی ها و مشاوره هایی که دادید تشکر کنم. انشاالله همیشه موفق و موید باشید. با تشکر

خدمات موسسه آرمان