اکسپت مقاله در مجله پابمد(PubMed)

انتشار 13 شهریور 1396
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت مقاله در مجله پابمد(PubMed)

اکسپت مقاله در مجله پابمد(PubMed)

موسسه پژوهشی تحقیقاتی آرمان به دلیل سابقه و تجربه ی چند ساله خود در استخراج مقالات، ترجمه، انجام اصلاحات داوران، اکسپت و چاپ مقالات در مجلات پابمد و مدلاین خدماتی متناسب با نیازهای شما فرهیختگان را ارائه می دهد. این اعضاء به دلیل شناخت صحیح از مجلات PubMed وMedline و تجربه بالای چاپ مقاله در این پایگاه ها می توانند خدماتی مانند: استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات، ارسال مقاله به مجلات و پیگیری اکسپت در کمترین زمان ممکن، انجام اصلاحات داوران و پیگیری چاپ مقاله به متقاضیان ارائه دهند.

در حال حاضر این خدمت برای کلیه محققان در زمینه اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی و پیراپزشکی، ارتوپدی، پزشکی اطفال، پزشکی انفورماتیک، انکولوژی (سرطان‌شناسی)، ایمنی‌شناسی و آلرژی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بهداشت عمومی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بیماری‌های اعصاب، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بیماری‌های دهان و دندان، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بیماری‌های ریوی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی بیهوشی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته فیزیوتراپی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته فیزیولوژی پزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پاتولوژی (آسیب‌شناسی)، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته  پرستاری، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته طب اورژانس، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی خانواده، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی مولکولی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی قانونی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی پوست، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته تغذیه و رژیم‌درمانی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته جراحی عمومی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته جراحی مغز و اعصاب، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته چشم‌پزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته خون‌شناسی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته داروسازی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته دارورسانی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته دامپزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته دندانپزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته رادیولوژی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته تکنولوژی پرتو شناسی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته روان‌پزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته روماتولوژی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته زنان و زایمان، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته ژنتیک، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته میکروب شناسی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته طب سنتی / طب حاشیه، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته طب فیزیکی و توانبخشی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته طب کار / بهداشت حرفه‌ای، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی عفونی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته علوم آزمایشگاهی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی غدد، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی قلب و عروق، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی کلیه و مجاری ادراری، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی گوارش و کبد، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته پزشکی گوش، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته حلق و بینی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته مامایی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته مدارک پزشکی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته کالبدشناسی / علوم تشریحی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته طب هوانوردی و هوافضا، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته اتاق عمل، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بهداشت محیط، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بهداشت حرفه ای، بیوتکنولوژی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته بینایی سنجی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی سلولی ملکولی، اکسپت مقاله در مجلد پابمد در رشته مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی و غیره فراهم است.

در موسسه آرمان  قبل از دریافت نتیجه پذیرش نیازی به واریز هیچ حق الزحمه ای نیست لذا هیچ گونه پیش پرداختی جهت ارسال سفارش از دوستان تا زمان دریافت پذیرش اخذ نمی شود و اگر مقاله ای ریجکت شد هیچ نیازی به واریز هزینه نمی باشد. و در صورت اکسپت مقاله در پابمد، شما عزیزان واریزی را انجام می دهید تا 24 الی 48 ساعت پس از واریزی اکسپت مقاله به شما ارائه گردد. و براساس مدت زمان مشخص شده از طرف مجله، مقاله چاپ می شود.

این امر باعث استقبال عالی دانشجویان و اساتید بزرگوار زیادی از موسسه ما شده است. ما خشنودیم که شما عزیزان با اعتماد به این موسسه در پابرجا ماندنمان یاری می رسانید.

شما قشر فرهیخته عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس گرفته و یا در درخواست خود را از طریق سایت برای ما ارسال نموده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
6 سال پیش
)
در پاسخ به:
مقاله ای کیفی پیرامون چاش های مستند سازی پرستاری برگرفته از پایان نامه دکتری آماده ساب میت است جهت چاپ مقاله در مجلات پاب مد چه کمکی می توانید نمایید و هزینه آن چه میزان است. با سپاس
با سلام خدمت شما فرهیخته محترم.ما می توانیم مجلات نیمه تضمینی و تضمینی خود را خدمتتان ارائه دهیم و شما بررسی نمایید.لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل موسسه ارسال نمایید.با تشکر فراوان.
بازدیدکننده
مجید وفایی
(
6 سال پیش
)
مقاله ای کیفی پیرامون چاش های مستند سازی پرستاری برگرفته از پایان نامه دکتری آماده ساب میت است جهت چاپ مقاله در مجلات پاب مد چه کمکی می توانید نمایید و هزینه آن چه میزان است. با سپاس

خدمات موسسه آرمان