اکسپت مقاله چیست؟

انتشار 12 دی 1396
مطالعه 1 دقیقه

موسسه پژوهشی تحقیقاتی آرمان با داشتن کادری مجرب و متخصص از سال 93 فعالیت خود را در تمامی کارهای پژوهشی در زمیته ی اکسپت مقاله (پذیرش و چاپ مقاله) داخلی و خارجی با همکاری تعداد زیادی از متخصصان در تمامی رشته ها آغاز کرده است

اکسپت مقاله چیست؟

اکسپت مقاله چیست؟

 اکسپت مقاله در واقع همان پذیرش و چاپ مقالات در نشریات مختلف ISI,ISC,SCOPUS,… می باشد که به اختصار توضیحات تکمیلی در رابطه با اکسپت مقالات در مجلات گوناگون، در سایت موسسه برای شما پژوهشگران محترم آورده شده است.

برای تمامی نویسندگان و محققان مهمترین شاخصه برای اعتبار مقالات دانشگاهی و علمی شان، اعتبار مجله ای  است که مقاله شان در آن پذیرش و چاپ شده است. بسیاری از پژوهشگران کارشناسی ارشد، دکتری و اعضای هییت علمی واحدهای دانشگاه برای تکمیل مقطع تحصیلی و یا ارتقای دستاورد های علمی و پژوهشی و حتی برخی از افراد در ادارات با ارائه مدارک معتبر مبنی بر اکسپت مقاله در ارتقاء وضعیت شغلی خود نیازمند چاپ و اکسپت مقاله در مجلات مختلف داخلی و خارجی مورد تایید وزارت علوم هستند.

به دلیل همکاری موسسه آرمان با تعدادی از مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم می توانیم به صورت تضمینی و همچنین نیمه تضمینی خدمات مرتبط با اکسپت مقالات شما را انجام دهیم.

موسسه پژوهشی تحقیقاتی آرمان با داشتن کادری مجرب و متخصص از سال 93 فعالیت خود را در تمامی کارهای پژوهشی در زمیته ی اکسپت مقاله (پذیرش و چاپ مقاله) داخلی و خارجی با همکاری تعداد زیادی از متخصصان در تمامی رشته ها آغاز کرده است.

روند کلی اکسپت مقاله در موسسه آرمان به نحو زیر است:

جهت اکسپت مقاله کافی است شما عزیزان چکیده ای از مقاله مورد نظر خود و یک سری از اصلاعات شخص(شماره تماس، رشته و مقطع تحصیلی) خود را را به ایمیل ما ارسال نمائید. برای اکسپت مقاله بعد از مطالعه و بررسی مقاله تان توسط کارشناسان خبره موسسه، شما را از روند اکسپت مقاله با ایمیل یا تلفن آگاه نماییم و در کمترین زمان ممکن در بهترین مجله، اکسپت مقاله شما را انجام ‌دهیم. برای اطلاع از زمان اکسپت و چاب مجلات مختلف و هزینه اکسپت مقاله می توانید با همکاران ما در موسسه تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را از بخش ثبت سفارش در سایت آرمان ارائه نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان