اخذ پذیرش مقاله برای تقویت رزومه پژوهشی مصاحبه دکتری

انتشار 17 شهریور 1399
مطالعه 5 دقیقه

یکی از راه های تقویت رزومه مصاحبه دکتری، چاپ مقاله در مجلات، نشریات و ژورنال های معتبر داخلی و خارجی می باشد. پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مصاحبه دکتری. بیشترین امتیاز مصاحبه دکتری با چاپ مقاله.تقویت رزومه دکتری با پذیرش مقاله از مجلات معتبر. چاپ کتاب جهت امتیاز مصاحبه دکتری.

اخذ پذیرش مقاله برای تقویت رزومه پژوهشی مصاحبه دکتری

مقاله علمی-پژوهشی

نیمی از امتیاز لازم جهت پذیرفته شدن در مصاحبه دکتری را می توان تقویت رزومه پژوهشی دانشجو دانست. هر چه رزومه شما قوی تر باشد درصد پذیرفته شدن نسبت به داوطلبین دیگر نیز بیشتر خواهد شد. 

مصاحبه دکتری

در مصاحبه دکتری کسی موفق خواهد بود که رزومه غنی تر و قوی تری داشته باشد. موسسه آرمان می تواند به شما کمک کند تا رزومه خود را تقویت کرده و با امتیاز بیشتری در مصاحبه شرکت نمایید.
اگر از نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی مطلع باشید، می دانید که بیشترین امتیاز، مربوط به بخش پژوهشی، بخصوص مقاله می باشد. از 40 امتیاز بخش پژوهشی نزدیک به 32 امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی - پژوهشی، علمی - ترویجی و مقالات کنفرانسی می باشد.

 

نوع فعالیت

حداکثر امتیاز

نحوه ارزیابی

۱

۱-۱ مقالات علمی - پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته تحصیلی

۲-۱ گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۳-۱ برگزیدگان در جشنواره علمی معتبر

۲۲ امتیاز

- هر مقاله تا ۷ امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

- گواهی ثبت اختراع بین المللی تا ۷ و داخلی تا ۵ امتیاز

- برگزیدگی داخلی تا ۳ و خارجی تا ۷ امتیاز

۲

مقالات علمی - ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی

۶ امتیاز

هر مقاله تا ۲ امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

۳

مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی)

۴ امتیاز

خارجی تا ۲ و داخلی ۱ امتیاز

۴

تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی

۴ امتیاز

 

۵

کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد

۴ امتیاز

عالی تا ۴ و بسیار خوب تا ۲ امتیاز

جمع

۴۰ امتیاز

 

در واقع می توان گفت هر دانشجوی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد، حداقل یک مقاله علمی - پژوهشی استخراج شده از پایان نامه خود دارد.  بنابراین می توان با استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه خود صاحب امتیازی خوبی از بخش پژوهشی شوید. 

تصویر

 

فرآیند کلی انتشار مقاله در یک مجله به شرح زیر می باشد:

استخراج مقاله از پایان نامه : استخراج مقاله از پایان نامه همان خلاصه کردن پایان نامه است و هیچ گونه نگارش ، تغییر محتوا یا تغییر داده ای در مقاله انجام نمیگیرد و کیفیت مقاله استخراجی به کیفیت خود پایان نامه باز میگردد. تعداد مقالاتی که می‌توان از پایان‌نامه استخراج کرد کاملا وابسته به کیفیت پایان‌نامه می‌باشد. اگر حجم پایان‌نامه زیاد باشد و کیفیت مطالب بالا باشد می‌توان دو یا چند مقاله از آن استخراج کرد. موسسه آرمان با داشتن گروهی از محقیقن می تواند مقالات ارزشمندی را از پایان نامه شما استخراج نماید.

ترجمه تخصصی: ترجمه مقاله اولین مرحله آماده سازی مقاله  هت اسال به مجلات خارجی می باشد. دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یقینا قادر به درک ابتدایی معنای کلمات موجود در مقاله می باشند اما اغلب به دلیل محدود بودن زمان نمی توانند مقاله را با کیفیت بالا ترجمه کنند. برای اینکه مقاله سطح کیفی ترجمه ایده آلی داشته باشد بهتر است ترجمه آن را به مترجمین ما واگذار نمایید که بتوانند مقاله تخصصی شما را با کیفیت بسیار بالا ترجمه کنند. 

ویراستاری مقاله: مقالات علمی باید قبل از سابمیت به مجله ویراستاری شوند و ایرادات دستور زبانی و املایی آنها برطرف گردد برای استفاده از این خدمات موسسه آرمان، می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. البته زمانی که ترجمه مقاله از سمت موسسه ما صورت گیرد دیگر نیاز به ویراستاری نبوده و در زمان ترجمه تمامی ویرایش ها گرامری و تخصصی بر روی فایل انجام می شود.

پارافریز مقاله: موسسه آرمان برای پارافریز تضمینی مقالات شما نویسندگان عزیز از قویترین و معتبرترین نرم افزار های موجود استفاده می کند و بعد از تشخیص میزان مشابهت توسط قوی ترین متدهای موجود اقدام به رفع تشابهات می کند. وجود مشابهت های علمی و ادبی در متن مقاله یک اقدام بسیار ناشایست و غیراخلاقی می باشد و باید حتما برطرف شوند بنابراین این قسمت را نادیده نگیرید.

انتخاب مجله: باتوجه به اینکه نویسندگان تازه کار آشنایی چندانی با مجلات و حوزه موضوعی آنها ندارند موسسه ما با ارزیابی و اعتبار سنجی مقاله شما مناسبترین لیست مجلات معتبر مرتبط با مقاله شما را ارائه خواهد کرد که بتوانید از بین لیست ارائه شده مناسبترین مجله را انتخاب کنید.

فرمت بندی مقاله: هر مجله برای مقالات خود فرمت و ساختار مشخصی در نظر می گیرد که انسجام خاصی بین مقالات انتشار شده در مجله به وجود بیاید از این رو نویسنده موظف است با در نظر گرفتن این ساختار قالب و فرمت مشخصی را که برای مقاله در نظر گرفته شده است را اعمال کند. چنانچه قادر به مطابقت ساختاری مقاله با فرمت مجلهنمی باشید در این زمینه نیز موسسه آرمان با بهترین کیفیت همراه شما خواهد بود.

سابمیت مقاله: شیوه های سابمیت با توجه به هر مجله کاملا متفاوت می باشد و نویسنده باید با در نظر گرفتن این تفاوت ها شیوه دقیق سابمیت و نحوه واریز هزینه را بشناسد و بداند که چگونه عمل خواهد کرد. سابمیت آخرین مرحله می باشد و بعد از سابمیت شما قادر به برطرف کردن ایرادات مقاله خود نیستید از این رو توصیه می کنیم قبل از سابمیت حتما سعی کنید همه مراحل را به دقت پشت سر قرار دهید و یا از کارشناسان خلاق و ماهر مجموعه آرمان کمک بخواهید.

تقویت رزومه دکتری:

داوطلبانی که فعالیت پژوهشی مبنی بر ارتقای سطح علمی رزومه نداشته اند و فرصت بسیار محدودی تا روز مصاحبه دارند و باید رزومه خود را تقویت کنند، باید در انتخاب نوع مجله دقت بسیار داشته باشند. زمان داوری مجلات مختلف متفاوت می باشد و شما باید با توجه به فرصتی که دارید مجله مناسب را انتخاب کنید که نتیجه فرآیند داوری تا قبل از روز مصاحبه به دست شما برسد. شرایط داوری همه مقالات یکسان نیست و توصیه می کنیم مجله ای انتخاب کنید که زمان داوری کوتاه تری داشته باشد. شما تا چند روز مانده به روز مصاحبه باید رزومه خود را تکمیل کنید و مدارک لازم را آماده کنید. اما چگونه شروع کنید؟ خیلی راحت با تماس شماره های کارشناسان موسسه ی تحقیقاتی پژوهشی آرمان می توانید راه  سیدن به موفقیت را کوتاه تر و تضمینی تر کنید. موسسه آرمان سالیان متوالی در زمینه ی تحقیق و پژوهش فعالیت دارد و به  استخراج مقالات از پایاننامه ی ارشد دانشجو، ترجمه و چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی، چاپ کتاب و تبدیل پایاننامه به کتاب می پردازد. 

 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان